Tehtud töödtööd

V&K TEED teostab kiirelt ja kvaliteetselt erinevaid töid – teede ja platside ehitus, pinnasetööd, haljastustööd, kivitööd, asfalteerimistööd.

Teenused

Kivitööd

V&K Teed teostab erinevaid kivitöid. Rajame kivisillutisest (tänavakividest) teid ja platse. Lisaks kasutame kivitöödel klassikalise tänavakivi kõrval ka põllukivi, graniitkivi või soovi korral kasvõi paekivi. Olgu teie sooviks olemasoleva sillutise renoveerimine või täiesti uue ehitus,

Teenused

Asfalteerimistööd

Asfalteerimistöid teostame nii suurtel kui väikestel objektidel sõltumata nende keerukusest.

Teenused

Haljastustööd

Kõikvõimalikud haljastustööd kiirelt, soodsalt ja kvaliteetselt. Loome Sinu õue sellise haljastuse, mis on ilus ning mida on lihtne hooldada. Meie meeskond koosneb inimestest, kellel on pikaajaline kogemus haljastustööde teostamisel ja me ei löö risti ette ka suuremate väljakutsete ees. Meil on ühised eesmärgid: Sina soovid ilusat haljastust ning meile meeldib luua ilusaid haljastusi

Teenused

Pinnasetööd

Meie teenuste alla kuulub väga lai valik pinnasetöid, tänu millele saate ühest kohast lahenduse paljudele probleemidele. Tegeleme nii teede ehitamise kui kaevetöödega, hindame pinnast ning viime läbi vajalikud uurimused.

Teenused

Teedeehitus, platside ehitus

Teostame platside ehitust alates Tellija nõustamise ja projekteerimise juhtimisega, leidmaks parim võimalik lahendus, kuni tööde tähtaegse ja kvaliteetse teostamiseni.