Meist

Natuke V&K Teedest

V&K TEED on olnud tänavakivist teede ja platside ehitamisega tegelev ettevõte aastast 2015 ning on sestpeale pidevalt laienenud ja edasi arenenud. Tänaseks on lisandunud pinnase-,haljastus- ja asfalteerimistööd. Meie ettevõte on leidnud endale kindla ja stabiilse koha Eesti turul.

Meie põhiliseks tegevuspiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa, kuid vajadusel teostame töid üle terve Eesti. Teostame töid nii ehitusfirmadele, korteriühistutele kui ka eraisikutele. Paigaldame tänavakivi, looduskivi ja äärekivi. Pakume erinevate tootjate, erinevate kujude, erinevat värvi kivide paigaldust. Ettevõtte eesmärgiks on tagada kõikidele praegustele ja tulevastele klientidele kaasaegsed ja kvaliteetsed lahendused. Antud eesmärgi teostamisel aitavad kaasa hea kvalifikatsiooni ja kogemustega töötajad

V&K Teed visioon

Püüd saavutada maksimaalset kvaliteeti igas projektis aitas saavutada suurepärase maine. Kvalifitseeritud ja vastutustundlik personal ning kaasaegse tehnika kasutamine võimaldavad meil edukalt teostada iga raskusastmega töid määratud tähtaja jooksul. Kvaliteet ja suhtumine töösse on alati ühesugused, ükskõik kui suure või väikse projektiga on tegemist.